Kontakty


Niečo o mne ...

Vítam Vás na našej stránke. Volám sa Lukáš Kaplán, študoval som na strednej priemyselnej škole elektrotechnickej a počas tohto štúdia som sa ako hobby začal venovať včelám a tvorbe webových stránok. Bolo náročné všetko skĺbiť. V štúdiu som pokračoval na vysokej škole Fakulte elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity v Bratislave - FEI STU BA, ktorú som v roku 2014 úspešne ukončil s titulom Ing. Medzi moje hlavné koníčky patrí včelárenie, ktorému sme prepadli všetci traja bratia. Sme registrovaní v Slovenskom zväze včelárov(SZV). Včelstvá chováme v podkarpatskej oblasti v okrese Senec (Bratislavský kraj). Ak Vás oslovia produkty našich včiel, napíšte nám a skúsime nájsť aj bezplatné možnosti doručenia.

Včielky nám nosia med, peľ, propolis a vytvárajú vosk. Tieto produkty si môžete vyzdvihnúť v Bratislave, prípadne u nás v blízkosti Senca.  Môžeme pri väčšom množstve, v rámci Bratislavy a blízkeho okolia Senca, priniesť až k Vám domov a zadarmo.

Svoju požiadavku nám môžete poslať e-mailom. 

e-mail:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Pre rýchlejšiu komunikáciu alebo prípadné otázky, nám môžete zatelefonovať.

mobil:   0949 657 019 

Ďakujeme pekne.

S pozdravom
                   Ing. Lukáš Kaplán